lesy title

Kontakty

Správa Kolowratských lesů

Kolowratská 1
516 01 Rychnov nad Kněžnou
Telefon: +420 494 535 240
Fax: +420 494 535 403
E-mail: lesy@kolowrat.com

Vedoucí

Ing. Jan Kejzlar
Mobil: +420 734 757 842
E-mail: kejzlar@kolowrat.com

Zástupce vedoucího

Ing. Ladislav Hromádko, Ph.D.
Mobil: +420 734 757 843
E-mail: hromadko@kolowrat.com

Palivové a krbové dříví

Miroslav Oubrecht
Mobil: +420 739 000 257
E-mail: palivo@kolowrat.com

Myslivost

Ing. Libor Krček
Mobil: +420 605 267 233
E-mail: myslivost@kolowrat.com
E-mail: krcek@kolowrat.com

Bažantnice Černíkovice

Miroslav Oubrecht
Mobil: +420 605 267 255
E-mail: bazantnice@kolowrat.com
E-mail: oubrecht@kolowrat.com

Kde nás najdete

- Firma
- Správa Kolowratských lesů
- Ústředí správy majetku

Lesnické úseky LHC Kolowratské lesy

Bažantnice Černíkovice

Oblast – Černíkovice, Homole, Doubrava
Miroslav Oubrecht
Mobil: +420 605 267 255
E-mail: oubrecht@kolowrat.com

Přím

Oblast – Javornice, Přím, Liberk, Julinčino údolí
Jaroslav Zahradník
Mobil: +420 605 267 256
E-mail: zahradnik@kolowrat.com

Čertův Důl

Oblast – Zdobnice, Šajtava
Jiří Samek
Mobil: +420 734 757 844
E-mail: samek@kolowrat.com

Komár

Oblast – Říčky v Orlických horách, Zakletý
Ing. Jaroslav Kuchta
Mobil: +420 605 267 261
E-mail: kuchta@kolowrat.com

Nová Ves

Oblast – Orlické Záhoří, Nová Ves, Mezivrší
Ing. Libor Krček
Mobil: +420 605 267 233
E-mail: krcek@kolowrat.com

Kunštát

Oblast – Orlické Záhoří, Pěticestí
Roman Vaněk
Mobil: +420 605 267 264
E-mail: vanek@kolowrat.com

Deštné

Oblast – Deštné v Orlických horách, Velká Deštná
Alois Knap
Mobil: +420 603 807 141
E-mail: knap@kolowrat.com